• idea

  ایده

  بهره‌وری و رقابت در جهان مدرن امروزه به میزان توانایی در نوآوری بستگی دارد. همواره تغییر محیط نیاز به تغییرات نوآوری ثابت در مدیریت است.

 • requirement

  نیازسنجی

  هر کسب و کاری برای برطرف کردن نیاز گروهی پایه ریزی می‌شود و خود این کسب و کار نیازمند بررسی و تحلیل دقیق است تا بتواند در مسیر خود حداکثر کارایی را داشته باشد.

 • design

  طراحی

  ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم طرحی که برای وب سایت و یا اپلیکیشن موبایلی که در اختیارتان قرار می‌گیرد همانی است که برای توسعه و پیشرفت کسب و کارتان بدان نیازمندید.

 • development

  توسعه

  توسعه روندی است که تمام نیازها و ایده ها گرد هم می آیند تا با طرحی قوی کسب و کار شما راه اندازی شود.

درباره ما

راهکارهای همراه خرد با هدف تولید نرم‌افزار‌های موبایل و وب با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و با تجربه در حوزه نرم‌افزار در جهت سهولت زندگی روزمره تلاش می‌کند. کادر فنی این شرکت با شناسایی نیاز‌های مشتریان خود و بررسی و تحلیل آنها و با توجه به نیازهای روز کشور اقدام به فعالیت و تولید محصول در راستای تامین نیاز مشتریان می‌نماید.

خدمات

فرهنگ و هنر

پشتوانه و اعتبار هر کشوری به فرهنگ و هنر آن کشور است. کشورهای مختلف همیشه بر این می‌کوشیدند تا فرهنگ تاریخی و هنر خود را به مردمان دنیا بشناسانند و از این راه در جامعه‌ی جهانی اعتبار کسب کنند. ما آماده ایم است با توجه به فرهنگ غنی و هنر اسلامی کشورمان سرویس‌هایی ارائه دهیم تا بتوانیم در این مسیر با صاحبان این امر همگام باشیم.

خانواده

خانواده اولین جامعه‌ای است که یک فرد رشد خود را از آنجا آغاز می‌کند و بیشترین تاثیر یک انسان از اینجا نشات می‌گیرد. سرنوشت هر انسان با توجه به سلامت، رفتار و نوع پرورش او در خانواده متفاوت است. وقتی افراد بدرستی در خانواده رشد یابند، جامعه بزرگتر یعنی کشور نیز افرادی خواهد داشت که می‌تواند براحتی در مسیر روشنی گام بردارد. ما آماده ایم تا با ارائه سرویس‌های مختلف در این فرآیند نقش مهمی را ایفا کنیم.

کسب و کار

کسب و کار یکی از پراهمیت‌ترین حوزه‌هایی است که با آن تعامل داریم. کمک به رشد کسب و کارها در حقیقت کمک به رشد جامعه و هم‌چنین کمک به سلامت جامه‌ی کاری است. ما نگاه ویژه‌ای به حوزه‌ی کاری خود داریم و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم با توسعه‌ی کسب و کارهای مختلف به رشد خود کمک کنیم.

سرگرمی

سرگرمی یکی از حوزه‌هایی است که مستقیم با سلامت روحی و روان افراد در سنین مختلف در ارتباط است. سرگرمی‌های مناسب و درست باعث شکوفایی استعداد در کودکان و آماده شدن برای سنین بالاتر و همچنین برای جوانان فرصتی است تا خلاقیت خود را بهتر نمایان کنند و راه درستی برای بازیابی ذهن خسته بیابند و البته برای سنین بزرگسال کمکی است تا ذهن خود را همیشه فعال نگه دارند. سرگرمی مستقیم با حوزه‌ی سلامت در ارتباط است و ما در این زمینه نقش فعالی داریم.

ورزش

امروزه ورزش و تکنولوژی دو چیز جدا از هم نیستند. برخی از مردم ورزشکار حرفه‌ای‌اند، گروهی ورزشکار آماتور و گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و ديدن مسابقات و نمايش‎های ورزشی. تیم راهکارهای همراه خرد آماده‌است بستری فراهم کند تا علاقمندان ورزش بتوانند براحتی به سرویس‌های خود دسترسی داشته‌باشند.

سلامت

یکی از مشکلاتی که جامعه‌ی ما را درگیر خود کرده‌‌است، رشد سریع شهرها و مناسب نبودن رفاه و سلامت مناسب اجتماعی است. عدم دسترسی كافی به خدمات اصلی شهری، بيگانگی شهروندان با يک‌ديگر و سيستم حمل و نقل، نارسايی امكانات اصلي شهری و آلودگی‌های محيطی نتيجه رشد سريع شهرنشينی است كه گريبان‌گير مجتمع‌های زيستی شده و سلامت جوامع شهری را به خطر انداخته است. راهکارهای همراه خرد یکی از وظایف اصلی خود را کمک به شهروندان عزیز در این حوزه می‌داند.

ایده‌ها نیز برای زنده ماندن نیاز به اکسیژن دارند، اکنون زمان مناسبی برای جاودانه کردن ایده‌هایتان است

آغاز همکاری